Рева Андрій Олександрович

Заступник начальника управління – начальник відділу супроводу будівництва управління будівництва департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради

 
Рік випуску – 2011
 
З 2006 року по 2010 рік навчався на кафедрі «Промислове та цивільне будівництво» в Черкаському Державному технологічному університеті. Після отримання диплому бакалавра перейшов на заочну форму навчання та розпочав свою трудову діяльність виконробом в приватній організації.
В 2011 році закінчив навчання та отримав диплом магістра будівництва.
З 2015 року працюю в Департаменті архітектури та містобудування Черкаської міської ради.
На сьогодні займаю керівну посаду будівельного управління.
Маю подяку міського голови за високий рівень професіоналізму, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування.
Хотілося б ще раз подякувати своїм викладачам за те що навчили тому, що на сьогодні приносить певні плоди.
І якщо хтось колись запитає в мене чи не шкодую я що обрав дану професію та поступив свого часу на кафедру «Промислове та цивільне будівництво» до Черкаського Державного технологічного університету то твердо скажу що НІ, не пошкодував.
 
 
 
 

Повстян Андрій Олександрович

Головний спеціаліст супроводу будівництва управління будівництва департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради

Рік випуску – 2017

 
Навчався на кафедрі “Промислового та цивліьного будівництва” будівельного факультету впродовж 2011 – 2017 років, як результат отримав диплом магістра спеціальності «промислове та цивільне будівництво» з відзнакою. Відверто радію про проведені студентські роки із фаховим колективом факультету та набуті завдяки ним знання.
Наразі працюю головним спеціалістом супроводу будівництва управління будівництва департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Отриману базу знань, що отримав за роки навчання, успішно реалізую для розвитку інфраструктури нашого міста.
 
 
Вайвала Володимир Володимирович
 
Головний державний інспектор відділу контролю за будівництвом Головного управління Держпраці у Київській області
Рік випуску – 2011

Навчався в Черкаському державному технологічному університеті з 2006 по 2011 рік на будівельному факультеті за спеціальністю цивільне та промислове будівництво. Навчання проходило чудово та досить весело. Після закінчення навчання та отримання диплому переїхав до міста Київ. Розпочинав кар’єру помічником інженера виробничо технічного відділу у приватній будівельній фірмі. Через рік став до кадрового резерву Державної архітектурно-будівельної інспекції України, де вже через шість місяці був призначений на посаду головного державного інспектора відділу за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності. Через деякий час перейшов на посаду головного державного інспектора відділу контролю за будівництвом Головного управління Держпраці у Київській області.
Шаланов Володимир Сергійович
Начальник дільниці будівельної організації ТОВ” Мейк Поінт Інжинірінг”, м. Київ
Рік випуску – 2011
 
Я, Шаланов Володимир Сергійович випускник державного технічного університету 2011 року будівельного факультету спеціальність “Промислове та цивільне будівництво” здобув у даному вузі безцінні знання в сфері будівництва. Після закінчення університету влаштувався в Києві на роботу звичайним робітником (арматурник), після чого почався кар’єрний ріст. Не пропрацювавши і року, був переведений на посаду майстра будівельної дільниці на популярному будівництві в столиці жк “Комфорт Таун” в будівельній організації Кан Буд. Після 4х років роботи майстром, зрозумів, що потрібно рости вище, перейшов в фірму “Український будівельний альянс” вже виконавцем робіт, в якій з часом став начальником дільниці. На даний час я працюю в ТОВ” Мейк Поінт Інжинірінг” на посаді начальника дільниці. На даний момент я себе не уявляю в іншій галузі, і дуже вдячний вузу, в якому я навчався за знання, які мені надали викладачі будівельного факультету.

Близнюк Леонід Леонідович

Головний інспектор будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю органу державного архітектурно-будівельного контролю та ринкового нагляду Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві
Рік випуску – 2011
Освіта: Вища освіта 2006-2011р.
«Черкаський державний технологічний університет»,
Факультет – Будівельний
Форма навчання: Денна
Спеціальність – «Промислове та цивільне будівництво»
Диплом спеціаліста інженера будівельника
З 20.06.2011-03.06.2013 працював в ТОВ «ТАМ «Реставратор» на посаді інженера-конструктора.
З 03.10.2013-02.10.2014 працював в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві на посаді головного державного інспектора інспекційного відділу Управління контролю будівництва об’єктів.
З 03.10.2014-27.10.2020 продовжив свою діяльність в Департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві на посадах: головного державного інспектора інспекційного відділу; головного інспектора будівельного нагляду відділу контролю та нагляду за об’єктами будівництва; головного інспектора будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю органу державного архітектурно-будівельного контролю та ринкового нагляду Департаменту.

Самойленко Ігор Петрович

Заступник начальника управління архітектури Смілянської міської ради
Рік випуску – 2009
Шестирічний період навчання у ЧДТУ, я згадую з насолодою і задоволенням, тому що я реалізував свою дитячу мрію, без перебільшення, бути інженером-будівельником, оскільки в нас це сімейне. Дуже запам’яталося вивчення курсу залізобетонних конструкцій, а особливо питання Битька Миколи Макаровича: “А на виступах консолі шо горобці будуть гнізда мостить? “. Оскільки працюю з кресленнями, то намагаюся дотримуватися принципу якого навчив Селінков Володимир Миколайович, що креслення компонується, а вилазить кішка на дерево. Можу також пригадати як на одній з установчих зимових сесій я був один присутній, з двох груп, на двох лекціях з теоретичної механіки і її добросовісно для мене провів Борис Шеховцов. Як результат у єдиного тверда четвірка з даної дисципліни. А найголовніший спогад – це розуміння, тепле відношення та професійний підхід до своєї справи викладацького колективу.
Без перебільшення, за роки навчання я отримав дуже багато знань і спеціальність, яка стала мені квитком подальшого розвитку. Завдяки отриманим знанням і спеціальності, я отримав постійне місце роботи в органах місцевого самоврядування, а саме в управлінні архітектури м. Сміла, нині я заступник начальника управління архітектури. Завдяки диплому спеціаліста я мав змогу отримати диплом магістра з “Публічного управління та адміністрування” та без великих надзусиль вступити на другий курс у Національний університет “Львівська політехніка” на спеціальність “Архітектура та містобудування”, де доволі успішно закінчую третій курс. Отримані знання я вдало поєдную, як і на своїй безпосередній роботі так і поза її межами.
Овчаренко Андрій Анатолійович
комерційний директор ТОВ«Нафтопромінвест», підприємець ФОП Овчаренко А.А., президент Благодійна організація «Зелена країна»
Рік випуску – 2008
Завжди з теплотою згадую період навчання на будівельному факультеті, іноді заїжджаю, щоб пройтись коридорами нашого корпусу, для мене це ніби підзарядка. Вдячний кожному викладачу за те ким я став! Від кожного щось взяв, що допомагає мені по життю і це не лише знання, а і життєва мудрість, декого навіть зараз цитую. Навчання на будівельному факультеті дало мені необхідні знання, які дуже допомогли мені на старті моєї трудової діяльності – виконробом. В подальшому це власний бізнес (ТОВ “Нафтопромінвест” та підприємницька діяльність) де мені знадобилися не лише знання, а і якості, які сформувалися під час навчання на будівельника, це і вміння нестандартно мислити, вирішувати різні складні задачі, дисципліна, витривалість, наполегливість на шляху до поставленої мети.
Досвід роботи:
– 2007– 2012 рр. – виконавець робіт по капітальному будівництву (виконроб) ДП «Черкаський облавтодор» філія «Черкаська ДЕД».
 – 2012 – теп. час – комерційний директор ТОВ«Нафтопромінвест».
– з 2014 р. – теп.час – підприємець ФОП Овчаренко А.А. Напрямки діяльності дозвільна та проектна документація у сфері екологічного законодавства, проектування доріг.
 – з 2016 р. – теп.час – президент Благодійна організація «Зелена країна».
 
Тимошенко Олександр Іванович

організатор виробництва компанії “Дела Енерджі Сістемс”
 
Рік випуску – 2017

Отримати освіту інженера-будівельника подумував ще в дитинстві. Але закінчив школу, служба в НГУ, потім заробітки та все не було часу йти вчитись. Коли ж вирішив , отримувати вищу освіту то зупинився на юриспруденції при цьому працював на будівництві. Юристів та економістів було багато тому в цю галузь я не попав. Працював на будівництві і розумів , що треба вчитись по своєму напрямку. Мрія здійснилась після війни та участі в АТО на Сході України. Тож вступив до Черкаського державного технологічного університету на спеціальність 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.
Закінчивши навчання за обраною спеціальністю вирішив спробувати себе в конкурсі на керівника проектів в галузі ВЕД. Мені це вдалося. Наразі працюю організатором виробництва компанії “Дела Енерджі Сістемс”. Я насолоджуюсь своєю роботою та її результатами. Вчитись ніколи не пізно!!!
 
 
 
Глазепа Руслан Ігорович
 
Начальник Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради
 
Рік випуску – 2009
 
На даний час – Начальник Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради.
З огляду на минувші 12 років, можу сказати, що я жодного разу не пожалкував через обрану спеціальність.
І саме навчання на Будівельному факультеті ЧДТУ та одержання диплому інженера-будівельника у 2009 році дало початок моєму професійному шляху.
Згадки про студентські роки та чудовий викладацький колектив завжди викликають в мене певну ностальгію.
Хочу щиро подякувати всім хто протягом навчальних років допомогав мені одержати знання у галузі, яка стала для мене рідною.
 
Рябуха Ігор Георгійович
Начальник виробництва ПП «Райагробудсервіс», м. Черкаси
Рік випуску – 2020
З 2006 року по 2011 рік навчався в Черкаському державному технологічному університеті за напрямом підготовки «Будівництво», отримав базову вищу освіту та здобув кваліфікацію бакалавра з будівництва.
Паралельно з навчанням на заочній формі працював начальником розчино-бетонного вузла на ТОВ «Черкасизалізобетонбуд».
Після закінчення навчання в університеті, отримавши диплом бакалавра перейшов працювати начальником формувального виробництва ТОВ «Черкаський завод залізобетонних виробів». З 2012 року показавши гарні професійні здібності, завдяки отриманим знанням на кафедрі «Промислового та цивільного будівництва» перейшов на посаду начальника виробництва ПП «Райагробудсервіс», м. Черкаси.
В 2019 році вирішив вступити на магістратуру до Черкаського державного технологічного університету та здобути ступінь вищої освіти – магістр за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво».
Працюючи на підприємстві, та навчаючись на заочній формі навчання, в 2020 році успішно захистив магістерську роботу та отримав диплом магістра.
Я дуже вдячний всім викладачам, які навчали мене всі ці роки. Завдяки ним я зараз працюю на високих посадах в будівельній організації за фахом. Якщо хтось з моїх знайомих запитає мене, де здобувати освіту, то я неодмінно скажу, що в ЧДТУ на кафедрі ПЦБ.
 
 
 
 
Гнатенко Сергій Володимирович
 
Головний інженер “Євротехнобуд”, м. Київ
 
Рік випуску – 2011
 
Бути будівельником – це покликання.
Свою трудову діяльність розпочинав майстром на будівельному майданчику. Компанія ПП “Райагробуд сервіс” надала мені таку чудову можливість. І протягом п’яти років, з 2013 по 2018 розвивався та підвищував свою кваліфікацію за напрямком інженер будівельник. На даному етапі багато складних ситуацій виникало і завдяки наполегливості в навчанні труднощі минували непомітно. Будучи виконробом в ПП “Райагробуд сервіс” в 2018р мене запросили на посаду начальника дільниці в київську компанію “Євротехнобуд”. І першим моїм проектом була реконструкція експозиції копитних тварин в черкаському зоопарку. Проявивши себе наполегливим та сумлінним керівником, вже з 2019 р займаю посаду головного інженера, займаючись покращенням міського простору все там же в Черкаському зоопарку.
Завдяки зусиллям, які викладачі будівельного факультету приділили нам – ми маємо чудову можливість йти вперед на зустріч новим викликам та новим горизонтам.
 
 
Яруш Василь Вікторович
 
Інженер-проектувальник компанії “Сіксенс Україна”
 
Рік випуску – 2008
 
Навчався в ЧДТУ з 2002 по 2008 рік, закінчив магістратуру.
Працюю інженером-проектувальником в компанії “Сіксенс Україна”, що є представництвом міжнародної групи SIXENSE у східній Європі та центральній Азії.
Після закінчення університету розпочинав кар’єру в ТОВ Черкасицивільпроект. Далі було проектування споруд, експертна діяльність, технологія будівельного виробництва, механіка.
Багато років присвятив роботі в галузі ядерної енергетики і промислового будівництва, займаючи посаду провідного інженера-проектувальника.
На сьогодні займаюсь проектуванням новітніх систем автоматизованого геомоніторингу та геодезії в міжнародній команді фахівців SIXENSE.
Основними навчальними предметами та науками, що допомогли мені в досягненні високих показників в роботі, стали Опір матеріалів, Будівельна механіка, Організація будівельного виробництва та Інженерна геодезія.
Дякую чудовому викладацькому колективу Будівельного факультету!
 
 
 
 
 
Лескович Станіслав Олексійович
 
Генеральний директор ООО «ЛеАСплюс»
 
Рік випуску – 2010
 
Одразу після закінчення навчання був прийнятий на роботу на посаду майстра ТОВ «СК РЕСТАЛ». Наступного року був переведений на посаду виконроба. В 2015 перейшов виконробом на іншу фірму ПП «ЛеАС-О», цього ж року був призначений на посаду генерального директора ТОВ «ЛеАСплюс».
З університетських спогадів – це добре ставлення викладачів до абітурієнтів, захист дипломної роботи на кафедрі ПЦБ, отримання гідного знання для подальшої роботи в цій сфері. Зокрема хотілося б відзначити дуже важливий предмет геодезію, а саме роботу з нівеліром, строгість бувшого декана факультету Битька М.М., який дав поштовх знань та правильний напрямок в моє майбутнє.»
Рябко (Грам) Наталія Василівна
Інженер з проектно-кошторисної роботи ПП «Дорстрой»
Рік випуску – 2011
З 2006 по 2011 рік навчалася на кафедрі «Промислове та цивільне будівництво» в Черкаському державному технологічному університеті.
В 2011 році закінчила Черкаський державний технологічний університет отримала повну вищу середню освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.
З 2011 по 2018 роки займала посаду головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Черкаської районної державної адміністрації.
З 2018 по 2019 рік головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху управління автомобільних доріг Департаменту інфраструктури Черкаської ОДА.
З 2019 по теперішній час інженер з проектно-кошторисної роботи ПП «Дорстрой»
Маю подяку міського голови за сумлінну працю та вагомий внесок щодо будівництва та ремонту доріг міста.
Майбутнім абітурієнтам хочу сказати, що професія інженера-будівельника була і залишається актуальною і перспективною, тому сміло обирайте її і ніколи не пошкодуєте.
 
 
Костенко (Якименко) Ольга Олександрівна
 
головний інспектор будівельного нагляду сектору по роботі з дозвільними документами Управління Державної архітектурно-будівльної інспекції у Черкаській області
 
Рік випуску – 2011
 
Я закінчила Черкаський державний технологічний університет у 2011 році за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Моя чинна посада – головний інспектор будівельного нагляду сектору по роботі з дозвільними документами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області. Хочеться подякувати викладачам кафедри за вміння та бажання навчати. Відкрите та щире ставлення викладачів до студентів сприяло формуванню дружної атмосфери у колективі. Значним плюсом є те, що навчальний процес відбувається не лише шляхом навчання теоретичного матеріалу, а й відпрацювання практичного на будівельних об’єктах. Впевнена, що кожен студент, який здобуває освіту на цьому факультеті, отримає той кар’єрний розвиток та здобутки, які заслуговує.
 
Отрош Юрій Анатолійович
 
Доктор технічних наук, професор, начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України, м. Харків
Рік випуску – 2003
 
Студент Черкаського державного технологічного університету ( 1997 – 2003). Запам’яталися та дали ґрунтовні знання такі предмети як «Залізобетонні конструкції» (Битько М.М.), «Геодезія» (Марущак М.М., куратор нашої групи), «Будівельна механіка» (Смоляр А.М.), «Водопостачання» (Ленартович Є.С.), «Менеджмент в будівництві» (Григор О.О., ректор ЧДТУ) та інші науково-педагогічні працівники потужного будівельного факультету. Керівник дипломного проекту Коновал В.М. Якби була можливість зробити вибір знову, то вибрав би тільки будівельний факультет для навчання. Завдяки отриманим знанням зумів досягти рівня доктора технічних наук та професора. Працюю начальником кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України. Дякую своїм ВЧИТЕЛЯМ!
 
Товкес (Пальонна) Наталія Василівна
 
Головний інспектор будівельного нагляду інспекційного відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області
 
Рік випуску – 2011
 
З 2006 року по 2010 рік навчалась на кафедрі «Промислове та цивільне будівництво» в Черкаському Державному технологічному університеті.
В 2011 році закінчила навчання та отримала диплом магістра будівництва.
З 2014 року працювала в Департаменті капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації головним спеціалістом відділу кошторисно-договірного супроводу будівництва управління виробничо-технічного та кошторисно-договірного супроводу будівництва.
З 2015 року працювала провідним державним фінансовим інспектором відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області Державної аудиторської служби України.
З 2016 року працюю головним інспектором будівельного нагляду інспекційного відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області.
На кафедрі «Промислове та цивільне будівництво» навчають найкращі викладачі, які дають як теоретичні так і практичні знання, за що я їм дуже вдячна!
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ряболус (Дударчук) Ірина Іванівна
 
Інженер-кошторисник ПП «Надія», м. Черкаси
 
Рік випуску – 2011
 
З 2006 року по 2010 рік навчалась на кафедрі «Промислове та цивільне будівництво» в Черкаському Державному технологічному університеті.
В 2011 році закінчила навчання та отримала диплом магістра будівництва.
Весною 2012 року стала на облік в Черкаський міський Центр зайнятості, а вже через пару місяців почала працювати в ПП «Надія», де працюю і до нині.
ЧДТУ, а особливо будівельний факультет, згадую з теплотою. Під час навчання було чудово все: викладачі, одногрупники, взаєморозуміння та дружня атмосфера (Б-62, привіт!)