Третій тиждень дистанційної роботи

Третій тиждень дистанційної роботи на будівельному факультеті для здобувачів вищої освіти спеціальності 192-Будівництво та цивільна інженерія Черкаського державного технологічного університету проходить досить успішно. Викладачі кафедри ПЦБ застосовують сучасні засоби зв’язку: Zoom, CISCO WEBEX й застосовують індивідуальний підхід: із одними спілкуються онлайн Скайпом, з іншими — поштою й месенджерами, притримуючись графіків навчального процесу. Деякі студенти просять записати навчальне відео з поясненнями і тоді у нагоді стає середовище дистанційного навчання університету: вся інформація і джерела зручно розміщені, всі студенти під’єднані, процес налагоджений.

Звичайно, специфіка нашого університету передбачає, що деякі лабораторні та практичні роботи можна виконувати лише у спеціалізованих лабораторіях. Але навіть у цьому випадку електронні курси дозволяють ґрунтовно підготуватися до цих робіт дистанційно, щоб потім продемонструвати своє вміння викладачу в лабораторії після завершення карантину.