Дні студентської науки 2023

На кафедрі промислового та цивільного будівництва ЧДТУ пройшли Дні студентської науки!!!
Щороку наприкінці квітня в Черкаському державному технологічному університеті проводяться традиційні «Дні студентської науки ЧДТУ»в межах яких презентуються результати науково-дослідної роботи студентів за рік.
19 квітня 202 року, на кафедрі промислового та цивільного будівництва Черкаського державного технологічного університету відбулася науково-практична конференція в аудиторії 205-3 та в режимі онлайн на платформі Zoom.
Для того, щоб конференція була цікавою, плідною та корисною, студенти під керівництвом викладачів кафедри працювали протягом навчального року за різними тематиками.
Цього року у заході кафедри прийняли участь 40 студентів.
Призові місця зайняли наступні студенти:
І місце:
Сучасні методи будівництва з елементами «шинбашири»
Студент гр. Б-11 Середенко Б.В.
ІІ місце:
1) Технологія влаштування наливних підлог
Студент гр. Б-01 Білятинський Д.А.
Керівник: зав. каф., доцент Пряник С.П.
2) Будівництво в сейсмічних районах південної Америки
Студентка гр. Б-11 Хлопоніна А.О.
Керівник: доцент Коновал В.М.
ІІІ місце:
1) Розвиток та досягнення сучасних технологій в області енергоефективного малоповерхового житлового будівництва
Студент гр. МГБ-204 Скоржинський С.Л.
Керівник: декан ФТБРП, доцент Грецький Д.В.
2) Особливості архітектури Гауді
Студентка гр. Б-11 Сергієнко М.В.
Керівник: доцент Денисенко Ю.М.
3) Конструктивні заходи захисту будинків, що будуються на територіях із тектонічними впливами
Студентка гр. МГБ-204 Асанова О.М.
Керівник: доцент Денисенко Ю.М.
Дякуємо усім учасникам за активність, вітаємо переможців і бажаємо творчих успіхів у майбутньому!!!